Učte se čínsky s aplikací Pandarow – vyzkoušeli jsme ji za vás

Pandarow-Easy Chinese:  Je to skutečně snadná cesta k čínštině?

Pandarow, aplikace a webová stránka, jež vám má pomoci nejen naučit se  čínsky, ale také ukázat čínskou kulturu, seznámit vás se znaky a celkově vás provést všemi zákoutími tohoto ne úplně lehkého jazyka.

Hlavní myšlenkou Pandarow je, že učení by mělo být zábavné, ne jen memorování, ale snadná a přirozená cesta, jak proplouvat jazykem.

Když jsem studovala na LTL, kolikrát jsem aplikaci otevřela v metru, při obědě nebo místo knížky před spaním.

…Co vám Pandarow může nabídnout?

Pandarow obecně

Je dostupná pro IOS i android, takže, pokud vlastníte smartphone, není těžké si ji stáhnout.

Najdete v ní platformu vyloženě jen na učení slovníček, články o čínské kultuře, interaktivní kaligrafii, nebo také (a to nejlepší!) na ní můžete chatovat, nebo dokonce mluvit s opravdovými číňany!

Jak probíhá učení s Pandarow?

Pandarow: tipy a triky

I aplikace, i webová stránka nabízejí velké množství kurzů rozvržených do čtyř stupňů, od začátečníků, až po ty nejpokročilejší.

Ve složce učení si poslechnete slovo, které se chcete naučit, použijete ho ve větě a sami si ho napíšete znakem. Tole všechno je skvělé pro správnou výslovnost, psaní a samozřejmě rychlejší zapamatování.

Je to vlastně efektivní cesta, jak se rychle naučit čínsky!

Aplikace umožňuje nahrávání zvuku, takže, když máte, pro zjednodušení, jedno slovo, které se chcete naučit, máte možnost ho nahlas vyslovit a rovnou dostat zpětnou vazbu.

Chinese Pandarow review app

Během učení s Pandarow si budete připadat jako na individuální lekci s vaším učitelem čínštiny, protože aplikace nabízí i odpovědi na jakékoli otázky přímo od Číňanů.

Rodilí mluvčí jsou ti nejlepší učitelé, protože s jazykem žijí od narození, jsou v něm tedy naprosto přirození a nemají žádný špatný přízvuk.

Aplikace ovšem nenabízí jen konverzaci a znaky, ale i kapitoly týkající se praktických záležitostí, či běžných konverzačních témat, jako je:

Pandarow slovníček a tahy znaků ve správném pořadí

V aplikaci, jak už bylo zmíněno, je i slovníček. Ten překládá jak pinyin, tak znaky. A samozřejmě slovíčka nejenom vidíte, ale rodilý mluvčí vám je i řekne.

A rovnou se je naučíte také psát. Opět, jak v pinyinu, tak ve znacích. Aplikace vás přitom při psaní znaků vede tak, abyste jednotlivé tahy psali ve správném pořadí. Aby bylo učení co nejefektivnější, každé slovo je použito v několika krátkých větách. Tyto příklady, jsou důležité, abyste si fixovali správný slovosled.

Podle Pandy se učí i Číňané

Není bez zajímavosti, že  tento slovník nepoužívají jen cizinci při učení čínštiny, ale i rodilí Číňané, aby se naučili gramatiku!

Co více si může student čínštiny přát?

Zeptej se Pandy!

Pandarow easy chinese„Zeptej se pandy!“ je další vychytávka, kterou má jak aplikace, tak webové stránky. Nejdřív si nastavíte vlastní jméno a údaje a potom si můžete začít chatovat s dalšími uživateli Pandarow!

Nejen, že si píšete s jinými studenty z celého světa (a máte tak někoho, kdo chápe vaše problémy s pochopením jisté gramatiky), ale na přijmu jsou i rodilí mluvčí, kteří zodpoví vaše dotazy, něco vám vysvětlí, a tak podobně…

Tito lidé však nejsou žádní amatéři, nýbrž se jedná o  HSK specialisty.

Podtrženo, sečteno:

Pandarow je opravdu špička v oblasti aplikací určených na učení čínštiny. Je zadarmo a nenajdete v ní žádné protivné reklamy, které na vás vyskakují po každém přeloženém slovíčku. Nabízí i kvalifikované kurzy určené ke složení zkoušek HSK.

Napsat komentář

You will get a reply from us
Your email address will not be published. Name and Email are required.

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.

Další informace